Szósty numer Choice już dostępny!

Data: 9 listopada, 2012 | Kategoria: Dział ogólny | Tagi: , , , ,

Zapraszamy do lektury 6 numeru studenckiego czasopisma Choice. To wyjątkowy numer, ponieważ pierwszy raz dostępny także w wersji drukowanej – darmowe egzemplarze znajdziecie na wydziałach Uniwersytetu Łódzkiego. Można także pobrać interaktywną wersje magazynu bezpośrednio z naszej strony, a w niej dodatkowe, ekskluzywne treści dostępne tylko w e-wydaniu. Dlaczego warto sięgnąć po 6 numer Choice? Ze względu na świetne artykuły!

W tym numerze:

- Wywiad z Dziekanem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego Pawłem Starostą

- Grywalizacja, czyli gamification po polsku

- Nadeszła era Post-PC!

- Leasing pracowniczy, czyli jak zmniejszyć koszty zatrudnienia

- Modelowanie popytu na mecze piłki nożnej

- Konkurs, a w nim do wygrania nagrody od Wydawnictwa Helion

- Uniwersytet w obiektywie: Lumumbowo

oraz wiele innych świetnych artykułów.

Szósty numer czasopisma studenckiego Choice

Sięgnijcie po nowy numer już dziś!