Czwarty numer czasopisma studenckiego Choice

Data: 31 stycznia, 2012 | Kategoria: Dział ogólny | Tagi: , , ,

Witamy! Właśnie światło dzienne ujrzał czwarty numer magazynu studenckiego Choice. Na łamach magazynu 11 artykułów, w tym dwa w języku angielskim o Shared Service Centre i podwójnym opodatkowaniu. Znajdziemy tu również wywiad z Kominkiem — najpopularniejszym polskim blogerem oraz temat na czasie o drożejącym oleju napędowym. Poniżej kompletna lista artykułów znajdujących się w czwartym wydaniu czasopisma:

• Życie na blogu, czyli rozmowa z jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego internetu — Kominkiem
  • Islamska przygoda życia
  • All-in-one means SSC
  • In bits we trust?
  • Doradca podatkowy — zawód z pasją
  • Working in a foreign country? Beware of double taxation!
  • Wspólna Unia — wspólne podatki, czyli o kolejnej próbie harmonizacji systemu podatkowego
  • Czy polska giełda jest efektywna?
  • Diesel w drogiej formie
  • Geolokalizacja nie gryzie — wykorzystaj potencjał drzemiący w twoim telefonie
  • Płatność zbliżeniowa, czyli transakcja błyskawiczna
oraz fotorelacja Uniwersytet w obiektywie: Rektorat Uniwersytetu Łódzkiego i wydarzenia ostatniego kwartału roku 2011.

Numer 4. czasopisma studenckiego Choice

Zapraszamy do czytania!